14
Dušan Kunovský
Majetek v hodnotě
17,1 mld. Kč

  • Dušan Kunovský je jedním z nejbohatších svobodných mládenců v Česku. Ve svých 47 letech je stále svobodný a bezdětný, dlouhé roky ale žije s přítelkyní Zuzanou.
  • Miluje cestování, do kterého investuje čas půl na půl s prací. Jako spolujezdec se zúčastnil dakarské rallye, absolvoval výpravu na severní pól a letos se mimo jiné plavil Pacifikem na nákladní lodi.
Zdroj financí
reality
Datum narození
22. 11. 1971
Bydliště
Praha
Vzdělání
právník
Rodinný stav
svobodný
Počet dětí
bezdětný
Posedlost
cestování
Auto
Porsche 911
Hlavní firma
Central Group
Původ majetku
selfmade
Loňský majetek
15,0 mld. Kč
Pražští developeři stále nestíhají uspokojovat poptávku po nových bytech, ale Dušan Kunovský mezi nimi svým tempem přece jen vyčnívá. Jeho Central Group, která se dlouhodobě drží na prvním místě mezi tuzemskými developerskými firmami, má momentálně v nabídce přes 500 bytů, na přelomu roku dokončil svoji největší akvizici v historii, když od PSN koupil 36 hektarů pozemků na pražském Zličíně, a celkem už má v zásobě přes milion metrů čtverečních pozemků.
„Byl bych nezodpovědný, kdybych závěť neměl, takže ano – mám ji. Všechno je vyřešené, takže kdyby se mi něco stalo, firma by jela dál.“ (Forbes, říjen 2017 – o svých dobrodružných cestách po horách a exotických zemích)
— Dušan Kunovský